Personeel

Foto Voornaam Naam Functie E-mailadres
Nena Brewaeys 2de kleuterklas A nena.brewaeys [at] onderwijs.gent.be
Peggy Poelman 2de kleuterklas B peggy.poelman [at] onderwijs.gent.be
Ineke Wauters 3de kleuterklas A ineke.wauters [at] onderwijs.gent.be
Marieke Bavelaar 3de kleuterklas A marieke.bavelaar [at] onderwijs.gent.be
Nele Adriaen 3de kleuterklas B nele.adriaen [at] onderwijs.gent.be
Tim De Beule Ambulante meester lager timothy.debeule [at] onderwijs.gent.be
Marijke Huys Ambulante juf lager marijke.huys [at] onderwijs.gent.be
Agalaje Ronsmans Ambulante juf lager agalaje.ronsmans [at] onderwijs.gent.be
Oriana Meersschaut Ambulante juf kleuter oriana.meirsschaut [at] onderwijs.gent.be
Kathleen Van Garsse Ambulante juf kleuter kathleen.vangarsse [at] onderwijs.gent.be

Pagina's