Personeel

Foto Voornaam Naam Functie E-mailadres
Christel Lycke Leermeester katholieke godsdienst christel.lycke [at] onderwijs.gent.be
Rachid Louch Leermeester islamitische godsdienst rachid.louch [at] onderwijs.gent.be
Vera Van Daele Leermeester niet confessionele zedenleer vera.vandaele [at] onderwijs.gent.be
Thomas Beyls Leermeester niet confessionele zedenleer thomas.beyls [at] onderwijs.gent.be
Thomas Vanhoucke Lichamelijke opvoeding thomas.vanhoucke [at] onderwijs.gent.be
Tine Verberght Lichamelijke opvoeding tine.verberght [at] onderwijs.gent.be
Jan Crucke ICT coördinator jan.crucke [at] onderwijs.gent.be
Liesbeth Van der Meerssche Klasondersteuning kleuter liesbet.vandermeerssche [at] onderwijs.gent.be
Hilde De Moor Begeleidster buitenschoolse opvang hilde.demoor [at] onderwijs.gent.be
Ilse Lambrecht Begeleidster buitenschoolse opvang ilse.lambrecht [at] onderwijs.gent.be

Pagina's